Krásná žena na ÚROVNI

Aktuální cena 811.00 CZK
Milý gentlemane,

Mnohokrát děkuji, že jsi mě zrovna TY zde objevil. Chtěl BYS MĚ poznat??? Jsem šarmantní, dechberoucí krásná žena na ÚROVNI.

Jsi sympatický, upravený a velkorysý MUŽ??? Pak je čas, abychom se konečně poznali. Jsem žena s běžným zaměstnáním a ráda bych si užila nějakou zábavu. Chtěla bych zažít vášnivé erotické momenty, vzájemné odevzdání. Se mnou se můžeš zcela uvolnit, být sám sebou – samozřejmě ne pod svou úroveň. Zažiješ autentickou erotickou jízdu, žhavou vášeň, které ti otevřou dveře do jiného světa.

Tyto prožitky a zážitky dokáží rozžhavit mé srdce, a jsem pak připravená se otevřít nejrůznějším hrám, které se jen pod slovem erotika dají představit. Na naše společné chvíle nezapomeneš!

Chtěla bych s tebou strávit 2 hodiny, kdy budu jen tvá… Výdaje za hotel či za cestu převezmeš jako gentleman ty, zároveň také pro nás hotýlek osobně zarezervuješ…

Kdyby tě něco do toho přišlo, pošleš mi na můj účet 50% aukční částky, abych věděla, že naši schůzku myslíš vážně a domluvíme se na pozdějším termínu.

Takže, co ti brání přihodit na mou aukci???

Těším se na tebe!!!!

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce