Zneužívej mě 5-7 hodin podle svých představ!

Aktuální cena 1,511.00 CZK
… vlhká, sladká, žhavá a hodně žádostivá… zkažená a nadržená! Toto může být na 5 až 7 hodin jen tvoje! Můžeš si s tím dělat, co chces!
Jseš sympaťák, muž, který o sebe pečuje a má charakter. Tvůj věk je něco do 55 let. Vyžaduješ naprostou čistotu a diskrétnost a dokážeš toto také zajistit. Začni přihazovat!
Sejdeme se v hotelu – podle tvého výběru a vkusu (zarezervuješ ho a převezmeš veškeré náklady), eventuálně se můžeme setkat u tebe (což se musíme domluvit – záleží na vzdálenosti).
Naše schůzka by se měla rozhodně odehrát v blízkosti mého bydliště.
Průběh našeho rande naplánuješ a zařídíš ty. Ráda tě klidně doprovodím do strip-baru, kde už můžu být „tvoje“, nebo se můžeme podívat v soukromí na porno, nebo cokoliv bys rád chtěl se mnou dělat – stačí jednoduše jen říct! Jsem perfektní žena pro milostná dobrodružství všeho druhu a jestliže jsi rád dominantní a rád zneužíváš ženy, jsem tu jen pro tebe. Sexuálně jsem velmi otevřená, miluji experimenty, dalo by se říci až zvrácenosti. Dostává mě, když si mě tvrdě vezmeš ze zadu, držíš mě pevně za zadek nebo prsa a pěkně mi jí přitom leštíš. Ráda se s tebou budu mazlit, ovšem počítej s trochu ostřejším stylem, zbožňuji, když mě chytíš při tom pevně za vlasy, nebo mě budeš pleskat přes zadeček a mojí prc**ku. Můžeš mě svázat, nebo si vzít tř. dildo… Cokoliv tě napadne.
Taky při kouření mi klidně můžeš pomoct, chytit mě za hlavu a ukázat mi, jak se ti to líbí.
Moje prdelka je docela úzká, ale když budeš trošku šikovný, můžeš otevřít i moje zadní dvířka.
Co se týče oblečení, vezmu si takové, jaké bude tvé přání – přines mi s sebou na schůzku šaty, které bys na mě chtěl vidět. Jsem zvědavá už teď, jaké to budou! Třeba jen latexové vysoké kozačky? Nechám se překvapit, bude to zcela na tobě O kondomy se prosím postarej ty, orál ti samozřejmě budu dělat bez. Ach ano, vypadám jako lolita. Budu mít na tebe čas po celý týden od 18:00. V sobotu a ve středu od 15:00. Brzy na viděnou!
A teď už se nemohu dočkat, jsem vlhká už v tento okamžik…

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce